011 / 30 65 350

SVI ARANŽMANI KLIKNI OVDE

Autobuski Prevoz - Grčka

Autobuski Prevoz - Grčka
AUTOBUSKI PREVOZ KASANDRA I SITONIJA
RED VOŽNJE AUTOBUSA (cena autobuske karte je izražena u evrima):
GRAD I MESTO POLASKA VREME POLASKA CENA POVRATNE KARTE JEDAN PRAVAC
ODRASLE OSOBE DECA DO 12 GOD.
Novi Sad --- Parking kod “Lokomotive” 15:30 60 50 40
Beograd --- Parking kod Kombank Arene 17:00 60 50 40
Smederevo --- Motel “Kolari” 17:30 60 50 40
Velika Plana --- Benzinska pumpa kod Mc-a 17:45 60 50 40
Svilajnac --- Motel “Stari hrast” 18:00 60 50 40
Batočina --- Motel “Košuta” 18:30 60 50 40
Jagodina --- Benzinska pumpa “Korali” 18:55 60 50 40
Ćuprija --- Motel “Ravanica” 19:15 60 50 40
Paraćin --- Restoran “Tito” 19:25 60 50 40
Pojate --- Restoran “Evropa” 19:40 60 50 40
Aleksinac --- Benzinska pumpa 20:10 50 40 30
Niš --- Tempo 20:30 50 40 30
Leskovac --- Motel “Atina” 20:45 50 40 30
Vranje --- Benzinska pumpa “Zlatokop” 22:45 40 30 20
DOPLATE ZA GARANTOVANE POLASKE IZ SLEDEĆIH MESTA:
Subotica: 20€
Zrenjanin :15€
Kikinda: 20€
Sombor: 20€


AUTOBUSKI PREVOZ OLIMPSKA REGIJA
RED VOŽNJE AUTOBUSA (cena autobuske karte je izražena u evrima):
GRAD I MESTO POLASKA VREME POLASKA CENA POVRATNE KARTE JEDAN PRAVAC
ODRASLE OSOBE DECA DO 12 GOD.
Novi Sad --- Parking kod “Lokomotive” 16:00 60 50 40
Beograd --- Parking kod Kombank Arene 17:30 60 50 40
Smederevo --- Motel “Kolari” 18:00 60 50 40
Velika Plana --- Benzinska pumpa kod Mc-a 18:15 60 50 40
Svilajnac --- Motel “Stari hrast” 18:30 60 50 40
Batočina --- Motel “Košuta” 19:00 60 50 40
Jagodina --- Benzinska pumpa “Korali” 19:25 60 50 40
Ćuprija --- Motel “Ravanica” 19:45 60 50 40
Paraćin --- Restoran “Tito” 19:55 60 50 40
Pojate --- Restoran “Evropa” 20:10 60 50 40
Aleksinac --- Benzinska pumpa 20:40 50 40 30
Niš --- Tempo 21:00 50 40 30
Leskovac --- Motel “Atina” 21:15 50 40 30
Vranje --- Benzinska pumpa “Zlatokop” 23:15 40 30 20
DOPLATE ZA GARANTOVANE POLASKE IZ SLEDEĆIH MESTA:
Subotica: 20€
Zrenjanin :15€
Kikinda: 20€
Sombor: 20€


AUTOBUSKI PREVOZ REGIJA SVETI GEORGIJE
RED VOŽNJE AUTOBUSA (cena autobuske karte je izražena u evrima):
GRAD I MESTO POLASKA VREME POLASKA CENA POVRATNE KARTE JEDAN PRAVAC
ODRASLE OSOBE DECA DO 12 GOD.
Novi Sad --- Parking kod “Lokomotive” 16:00 60 50 40
Beograd --- Parking kod Kombank Arene 17:30 60 50 40
Smederevo --- Motel “Kolari” 18:00 60 50 40
Velika Plana --- Benzinska pumpa kod Mc-a 18:15 60 50 40
Svilajnac --- Motel “Stari hrast” 18:30 60 50 40
Batočina --- Motel “Košuta” 19:00 60 50 40
Jagodina --- Benzinska pumpa “Korali” 19:25 60 50 40
Ćuprija --- Motel “Ravanica” 19:45 60 50 40
Paraćin --- Restoran “Tito” 19:55 60 50 40
Pojate --- Restoran “Evropa” 20:10 60 50 40
Aleksinac --- Benzinska pumpa 20:40 50 40 30
Niš --- Tempo 21:00 50 40 30
Leskovac --- Motel “Atina” 21:15 50 40 30
Vranje --- Benzinska pumpa “Zlatokop” 23:15 40 30 20
DOPLATE ZA GARANTOVANE POLASKE IZ SLEDEĆIH MESTA:
Subotica: 20€
Zrenjanin :15€
Kikinda: 20€
Sombor: 20€


AUTOBUSKI PREVOZ PARGA
RED VOŽNJE AUTOBUSA (cena autobuske karte je izražena u evrima):
GRAD I MESTO POLASKA VREME POLASKA CENA POVRATNE KARTE JEDAN PRAVAC
ODRASLE OSOBE DECA DO 12 GOD.
Novi Sad --- Parking kod “Lokomotive” 14:00 70 60 55
Beograd --- Parking kod Kombank Arene 15:30 70 60 55
Smederevo --- Motel “Kolari” 16:00 65 55 45
Velika Plana --- Benzinska pumpa kod Mc-a 16:15 65 55 45
Svilajnac --- Motel “Stari hrast” 16:30 65 55 45
Batočina --- Motel “Košuta” 17:00 60 50 45
Jagodina --- Benzinska pumpa “Korali” 17:25 60 50 45
Ćuprija --- Motel “Ravanica” 17:45 60 50 45
Paraćin --- Restoran “Tito” 17:55 60 50 45
Pojate --- Restoran “Evropa” 18:10 60 50 45
Aleksinac --- Benzinska pumpa 18:40 50 40 35
Niš --- Tempo 19:00 50 40 35
Leskovac --- Motel “Atina” 19:15 50 40 35
Vranje --- Benzinska pumpa “Zlatokop” 21:15 40 30 30
DOPLATE ZA GARANTOVANE POLASKE IZ SLEDEĆIH MESTA:
Subotica: 20€
Zrenjanin :15€
Kikinda: 20€
Sombor: 20€


AUTOBUSKI PREVOZ EVIA
RED VOŽNJE AUTOBUSA (cena autobuske karte je izražena u evrima):
GRAD I MESTO POLASKA VREME POLASKA CENA POVRATNE KARTE JEDAN PRAVAC
ODRASLE OSOBE DECA DO 12 GOD.
Novi Sad --- Parking kod Lokomotive  14:00 70 60 55
Beograd --- Parking kod Arene 15:30 70 60 55
Smederevo --- Motel “Kolari” 16:00 65 55 55
Velika Plana ---MC donalds 16:15 65 55 55
Svilajnac --- Stari hrast 16:30 65 55 55
Batočina --- Kapija Šumadije 17:00 60 50 45
Jagodina --- Benzinska pumpa “Korali” 17:25 60 50 45
Ćuprija --- Motel “Ravanica” 17:45 60 50 45
Paraćin --- Restoran “Tito” 17:55 60 50 45
Pojate --- Restoran “Evropa” 18:10 60 50 45
Aleksinac --- Bosfor 18:40 55 45 40
Niš --- Tempo 19:00 55 45 40
Leskovac --- Motel “Atina” 19:15 55 45 40
Vranje --- Benzinska pumpa “Zlatokop” 21:15 45 40 35
DOPLATE ZA GARANTOVANE POLASKE IZ SLEDEĆIH MESTA:
Subotica: 20€
Zrenjanin :15€
Kikinda: 20€
Sombor: 20€
Prikazana vremena su okvirna, a agencija zadržava pravo odstupanja u slučaju nepredviđenih okolnosti. Dva dana pre puta ćemo Vas obavestiti o vremenu polaska, imenu i broju telefona našeg pratioca autobusa.



PRODAJNI KURS: 1 € = 122.0162 RSD proveri >>

© 2017 S.A.B. Travel d.o.o.